Info

Rozpad ?!

21. srpna 2007 v 14:44 | Elka-Nicole
Dívčí válka ve formaci Pussycat Dolls: zničí ŽÁRLIVOST, ZÁVIST a NENÁVIST nejvíc sexy skupinu světa ? Kdo zná odpověď . . . ?
Nicole: Nicole Scherzinger je šéfkou skupiny Pussycat Dolls! Je středem pozornosti nejen na fotkách a na pódiu, ale užívá si pozornosti i v ákulisí: Má víc času na make-up a jako jediná má sama pro sebe auto i s řidičem. Ostatní se během cest na koncerty většinou mačkají v enom voze. Ostatním pěti ,,panenkám'' to pochopitelně leze na nervy !
Melody. Jednadvacetiletá Melody Thronton je nejmladší ze skupiny. Už nechce stát za stínem slavné Nicole. Ve skupině byla ostatními členkami odstrčena a sama chce pryč !
V současnoti se jedná o nejúspěšnější dívčí skupinu světa. Jejich poslední sing ,, Buttons'', na kterém spolupracoval i Snoop Dogg, láme rekordy všech hitparád a řadí se mezi nejžhavější rnb klipy všech dob ! Ale v pomyslné kuchyňce drbů totiž probublává nová informace. Přestože mají Pussycat Dolls opravdový důvod k radosti a na pódiu jsou skutečnými profesionálkami, v zákulisí si lezou na nervy ! Na pódiu si hrají na njelepší kamarádky - veskutečnosti však už začala pravá dívči válka ! ,, To, že se ve skupině šesti holek objeví roztržky, je běžné,'' míní jeden z blízkých přátel děvčat. ,, Ale tohle už zachází do extrémů.'' Důvod: Hlavní kočka Nicole Scherzinger je prostě moc vidět. To pochopitelně vadí ostatním pěti členkám Melody, Carmit, Kimberly, Jessice a Ashley. ,,Panuje mezi nimi rozdělení do dvou tříd,'' prozrazuje řidič limuzíny. ,,Nejdříve jedu s pěti Pussycat Dolls a později jedu znova pro Nicole - vždy potřebuje více času na líčení, než ostatní!'' Velmi nefér jednání je příčinou nespokojenosti skupiny. Ještě horší než speciální péče o Nicole jei fakt, že právě Nicole je na všech fotografiích a na pódiu v popředí na úkor ostatních. Přesnějí řečeno: ONA sama je celá skupina - ostatní členky jsou naaranžovány jen jako doprovodné tanečnice. ,,Vypadá to, že Nicole velmi brzy přejde na sólo kariéru,'' prozrazuje důvěrník skupiny dále. ,,Skupinu využila jen k tomu, aby se dostala nahoru. Od začátku trvala na podmínce, že bude vůdkyní skupiny.'' Dokonce je v bookletu alba ,,PCD'' uvedeno, že téměř všechny skladby nazpívala ona sama ! Navíc i sama Nicole dala jasně najevo, že jí nedělá potíž udržet se v šoubyznysu sama bez podpory ostatních čičinek: Před několika měsíci nazpívala s rnb zpěvákem Avantem duet ,,Lie about us''. Navíc na internetu dokonce koluje i její sólo skladba s názvem ,,Steam''. Největší sólokapr ale přijde 15. září. Společně se slavným raperem Diddym nazpívá skladbu ,,Come to me''. Bude se poté chtít ještě k ,,panenkám'' vrátit ? Na druhou stranu, třeba Melody si dokonce rozpad skupiny přeje. Má už pokrk být neustále ve stínu Nicole a sama už přemýšlí nad vlastními sólo plány: ,,Skupina je pro mě jen odrazový můstek,'' prozradila v jedné slabé chvilce. ,,Odkroutím si tu své dny, nasbírám skušenosti a pak uteču ! Nikdy jsem si nepřála být tuctovka v holčičí skupině !'' Navíc se Melody cítí ve skupině odstrčená: ,,Když jsme se setkaly poprvé, byly na mě ostatní členky nepříjemné, protože jsem byla nejmladší! Měla jsem pocit, že mě nepřijaly mezi sebe!'' Proto chce co nejdříve ukázat, že dokáže prorazit i na sólové dráze, a podporuje dosud tajný rozpad skupiny. ,,Chtěla bych se stát novodobou Mariah Carey,'' vzdychá Melody. ,,Tak rychle, jak jen to bude možné . . .''

Info

21. srpna 2007 v 14:37 | Elka-Nicole
Pussycat Dolls !
Pussycat Dolls sice v překladu znamenají kočičky a panenky, ve skutečnoti to jsou ale sexy divošky, které se nebojí mluvit o svých pocitech. Jejich zpěvačka Nicole Scherzinger říká, že jsou nebojácné i zranitelné zároveň. I když jejich debutové album PCD vyšlo teprve loni v srpnu, skupinu založila už v devadesátých letech choreograf Robin Antin, který pracoval třeba i pro No Doubt. V garáži u domu své tehdejší přítelkyně, herečky Christiny Applegate, dal dohromady pár šikovných holek z branže, které pracovaly třeba jako doprovodné tanečnice, a trénoval a nimi taneční čísla směsicí muzikálu, rapu a punku. Christina pak skupině dohodila vystoupení na otvíračce zrekonstruovaného klubu Viper Room, který patří Johnnymu Deppovi. Na majitele udělaly dojem a od té doby v klubu tančily každý čtvrtek celých šest let. V roce 2000 přidaly Pussycat Dolls k tanci i zpěv, když doprovázely třeba Gwen Stefani nebo Christinu Aquileru. Holky šly z akce do akce, zájem se zvyšovala po dvou letech už si Antin troufl oslovit větší nahrávací společnosti s nápadem na desku. Díky kontaktům se Pussycat Dolls začaly objevovat v televizních show a ve filmech ( Charlieho andílci )
Nicole Scherzinger - má hawaisko-rusko-filipínský původ. Kromě zpěvu a tance ji baví herectví. Hudebních úspěchů už dříve dosáhla s holčičí kapelou Eden's Crush
Kimberly Wyatt - podle Antina je to nejvíc sexy tanečnice. Po maturitě vystupovala v taneční show v Las Vegas. Na rozdíl od ostatních holek, které pocházejí z velkých měst, je Kimberly původně vesničanka, takže má trošku jiné vidění světa a zkušenosti, ale s partou si padly do oka.
Ashley Roberts - otec téhle Američanky hrál na bubny u The Mamas and the papas. Stejně jako třeba Carmit točila hodně reklam. Občas se stylizuje do role Marylin Monroe. V kapele je ,, za blondýnku" se vším, co k tomu patří, ovšem není přírodní
Melody Thronton - jako jediná se do PCD dostala prostřednictvým konkursu; ostatí holky byly vybrány přímo. Její otec je kytarista, matka folklorní tanečnice, babička byla zpěvačka.
Jessica Sutta - má irsko-rusko-polský původ. Toužila být baletkkou, kvůli úrazu se ale profesionální kariéry musela vzdát. Tančila však dál a také hrála na divadle i v televizních seriálech.
Carmit Bachar - její rodina má holandsko-indonésko-izraelské kořeny. Kvůli její zrzavé hřívě se jí přezdívá Foxy, Liška. Vystupovala s No Doubt, P. Diddym, Beyoncé nebo Ricky Martinem.

PCD - ne jenom 6 členek !

29. června 2007 v 11:58 | Elka-Nicole
Většina si ASI myslí, že The Pussycat Dolls je pouhých 6 členek ( Nicole, Ashley, Melody, Kim, Jessica a Cermit ), je jich totiž ASI 15 nebo 16 tyhle fotky jsou důkaz:

Carmit - životopis

4. května 2007 v 17:19 | Elka-Nicole
Carmit Bachar je členkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls. Carmit založila neziskovou organizaci ( Smile with me ) pro děti, které trpí rozštěpem rtu. Sama ho má, ale je k nepoznání. Vystupovala v klipu, v reklamách a vedlejších rolích ve filmech

Jessica - životopis

4. května 2007 v 17:16 | Elka-Nicole
Jessica Sutta se už od čtrnácti věnuje tanci. Chodila do taneční školy, kde ji uchvátil balet a začala se mu věnovat, ale po zraňení se soustředila na divadlo. Až po několikaměsících se opět vrátila k tanci. Jessica je členkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls.

Melody - životopis

4. května 2007 v 11:37 | Elka-Nicole
Melody Thronton je členkou skupiny The Pussycat Dolls. Po Nicole Scherzinger je druhou nejvýznamější zpěvačkou této dívčí skupiny. Melody má úžasný hlasový rozsah po své mexické babičce, která byla zpěvačka a její afroamerický dědeček byl bluesový kytarista. Ještě před Pussycat Dolls doprovázela řadu zpěváků a zpěvaček. Než se Pussycat Dollls proslavili doprovázeli Christinu Aquileru v Mtv Diary kde je poprvé Melody oběvila. Jejich vystoupení se jí natolik líbilo, že si ho nechala nahrát a přehrávala pořád dokola. Až jednou Melody dozvěděla, že PCD shání členy neváhala ani minutu a vydala se na konkurs.

Ashley - životopis

2. května 2007 v 19:24 | Elka-Nicole
Ashley Roberts se už od tří let věnuje tanci a od deseti zpěvu. Její táta byl bubeník a dealer aut, mamka je instruktorka pilates. Před 4 roky se přestěhovala do Los Angeles, kde studovala moderní tanec. Ashley je také profesionální modelka, předváděla na módních molech společně s Rihannou a Kate Moss. Objevila se v reklamách, a nejvíce se proslavila, když se stala členkou The Pussycat Dolls !

Kimberly - životopis

2. května 2007 v 12:20 | Elka-Nicole
Kimberly Wyatt tancoval od 7 let, od 14 si tak přivydělával n studia. V 17 dostudovala a odletěla do Las Vegas, kde chodila na konkursy. Tancovala na zaoceánských parnících i v kasínech. Potom se přestěhovala do L.A a objevila se v klipu Nicka Lacheye, kde si jí všiml Robin . . . Kimberly je členkou dívčí skupiny Pussycat Dolls !

Nicole - životopis

29. dubna 2007 v 17:19 | Elka-Nicole
Nicole Scherzinger

Zpěvačka

Celé Jméno: Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger
Datum Narození:29. července 1978

Místo Narození:Honolulu, Hawaje
Znamení:rak
Rodné místo: Louisville, Kentucky

Barva vlasů:černá
Barva očí: Hnědá
Oblíbený pořad v TV: Inside The Actor's Studio
Oblíbený film:Napoleon Dynamite
Oblíbená knížka:The Artist's Studio
Oblíbená písnička PCD: Feelin' Good
Exotická Nicole Scherzinger se narodila 29. června v Honolulu, s Hawaisko-Rusko-Filipínským původem. Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad kde byla její matka hlavní tanečnicí. Stěhovali se do Louisville když jí bylo 6 let. ,,Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé káčátko". Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Navštěvovala během střední a vysoké školy uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců Louisville. Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každém hudebním představení.
Nicole nahrála se skupinozu několik písniček a pak se vrátila ke škole. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později vydala s ním druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověděla ,, ano ". Nicméně po koncertěse vrátila domů ke práci, začala psát vlastní hudbu. Připojila se ke konkurzu Popstars a pak vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars. Skupina také cestovala s N*sync a Jessicou Simpson.
Přestoříká : ,, Bylo těžké být spolu když jsme to ani nechtěli ". Teď když už bylo po všem skupina se rozpadala, bydlí v L.A. Vrátila se k sólové dráze. Také vysadila úřadující role, v Chasing Papi jako slečna Rico, v My Wife and Kids jako modelka. O the Pussycat Dolls se dozvěděla díky spolubydlící. Zpívala před manažerem a stala se z ní vedoucí zpěvačka skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu. Ve skupině the Pussycat Dolls vystupuje jako Nicole Kea.
 
 

Reklama