Září 2008

On the set I Hate This Part

30. září 2008 v 16:58 | Elka-Nicole |  NEWS

Nicole byla zasnoubená !!!!!!!!!!!!!!!!!!

25. září 2008 v 20:22 | Elka-Nicole |  NEWS

Nicole Scherzinger byla tajně zasnoubená se svým bývalým přítelem Nickem Hexumem !!! Ale konflikty nakonec dovedly pár od sebe !!! I když se potom znovu potkali a snažili se vztah udržet, ale nakonec se Nicole rozhodla ho ukončit !
A co řekla Nicole ?
"Nedávno sem měla přítele - snoubence, ale rozešli jsme se. Hudba a vztahy k sobě nejdou!"

Pussycat Dolls víkend !!!

25. září 2008 v 14:30 | Elka-Nicole |  NEWS
Celý víkend 27.-28.září hrajeme o diskografii dívčí skupiny Pussycat Dolls - a to protože vydávají nové album Doll Domination! Stačí pozorně poslouchat naše vlny a jen co zachytíš soutěžní song When I Grow Up, volej do studia na 257-400-888 a dovolej se jako třetí. Pak už je výhra jen tvoje - CD PCD, CD Doll Domination a DVD Live From London.

Budou točit film ?

25. září 2008 v 14:26 | Elka-Nicole |  NEWS

Členky skupiny The Pussycat Dolls budou hvězdami muzikálu, jehož námětem bude život populárních děvčat. Podle slov hlavní vokalistky Nicole Scherzinger by měla skupina uspět a film by mohl být dalším milníkem v jejich kariéře.
"Jedním z hostů našeho nového alba Doll Domination bude Timbaland. Když se nám podařilo spolupracovat s tak velkou osobností, tak si myslím, že můžeme mít i další vysoké cíle," uvedla 30-letá zpěvačka.
Scherzinger je jednou z členek, která má zkušenosti s natáčením filmů. V roce 2003 ztvárnila vedlejší roli v seriálu Sabrina - mladá čarodějka. V tom samém roce si zahrála ve snímku Láska nic nestojí. Její kolegyně Ashley Roberts se objevila v tanečním filmu Make It Happen (2008).

Proč není Britney ve WIGU ?

25. září 2008 v 14:22 | Elka-Nicole |  NEWS
Vystříhly Britney Spears ze svého videoklipu
Dívčí skupina Pussycat Dolls má stále zájem spolupracovat s popovou zpěvačkou Britney Spears. V rozhovoru pro server AccessHollywood.com to prozradila leaderka skupiny Nicole Scherzinger. Britney měla společně s The Pussycat Dolls účinkovat ve videoklipu ke skladbě When I Grow Up z jejich připravovaného druhého alba, ale tvůrci videa se nakonec rozhodli, že scény s princezničkou Britney vynechají.
"I když s ní chceme v budoucnu spolupracovat, jsme jejími velkými fanynkami a podpirujeme ji," uvedla Nicole.
Dívky se na společném pódiu setkali již v roce 2004 jako narozeninové překvapení na soukromé party pro staršího bratra Spears Bryana.

Nicole and her love... ♥♥♥

25. září 2008 v 14:20 | Elka-Nicole |  NEWS
Je šťastná se dobře vychovaným zajíčkem
Zpěvačka skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger miluje dobře vychované muže. Její současný přítel, závodník Formule 1 Lewis Hamilton si ji získal tím, že ji nabídl židli.
"Když jsme se poprvé setkali, bylo to úžasné. Vůbec netušil, kdo jsem. Nevypadala jsem jako Nicole z Pussycat Dolls, vlasy jsem měla svázané do culíku. On přišel a nabídl mi svou židli, protože jsem se neměla kam posadit. A to se holkám líbí, podle mě je to jedna z nejkrásnějších věcí, jakou může muž pro ženu udělat. Důležité jsou způsoby a chování,"
30-letá hvězda se podle vlastních slov s 23-letým Britem neustále baví.
"Jdeme ven, řádíme, užíváme si života. Proč ne? Když jsme mladí a chceme se bavit. Skutečně jsem nikdy nebyla šťastnější," dodala Nicole.

Tokio Hotel

24. září 2008 v 19:05 | Elka-Nicole |  NEWS
Kdo by si to pomyslel? Nicole Scherzinger (30), frontmenka Pussycat Dolls a absolutní superstar, je fanynka německé kapely: Tokio Hotel! V exkluzivní BRAVO-rozhovoru uvedla: "Totálně tyto kluky obdivuju! Jsou skutečně velkolepí!" Ale jak kde si vlastně Billa (19), Toma (19), Georga (21) a Gustava (20) všimla? "Na MTV Europe Music Awards 2007 v Mnichově!", vypráví nadšeně. Na mega události v listopadu minulého roku se tahle magdeburská čtyřka objevila a americká zpěvačka se s nimi dlouho bavila na After-Show party. V únoru navštívila Nicole potom dokonce koncert Tokio Hotel v Los Angeles/Kalifornie. "Kluci jsou fantastičtí! Miluju jejich vystoupení!" Teď se zase uviděli: Na MTV Video Music Awards 2008 v Los Angeles, kde Tokio Hotel získali ocenění v kategorii Nováček roku. Zase byla 30letá kluky fascinována: "Připadají mi neuvěřitelně talentovaní. Kluci jsou prostě totálně čilí. Jsou tak jiní a noví. To je cool!" Zřejmě tak cool, že zpěvačka teď dokonce přemýšlí o společné spolupráci s Billem, Tomem, Gustavem a Georgem: "Dříve jsem byla v jedné rockové kapele. Proto si umí dobře představit, udělat s nimi nějaký rockový song!" A co si myslí o zpěvačka o jejich kariéře v Americe? Udělají tam velký průlom? "Do USA přijeli sice před nedávnem. Ale hodně tady prorazili!" Wow - a to je z úst jedné z Pussycat Dolls! Momentálně je se svými holkami v hitparádách celosvětově úspěšná: S hitem "When I Grow Up" z nového alba Pussycat Dolls - "Doll Domination". Ale možná bude brzy Nicole s novým rockovým songem v top desítce. Jako spolu zpěvačka Tokio Hotel…

Rozhovor

24. září 2008 v 17:37 | Elka-Nicole |  Rozhovory
There's a lyric missing from the Dolls' latest hit, "When I Grow Up." When you grew up, didn't you also want to be a gay icon?
I wanted to be whatever icon to anybody. Whoever I could inspire, I wanted to inspire them. But I grew up in the performing arts, so most of my best friends were gay.
But you grew up Catholic in Kentucky of all places…
My family's extremely loving. The religion I grew up with is love.
What are Kentucky gay guys like?
They're extremely talented and gorgeous, and they make me sick! I wished all the Kentucky gay guys were straight. All the good ones were gay.
Who's your best gay friend?
The same one I've always had since I was young. He lives here in New York, but we grew up together and went to performing arts high school together. He's like my brother. My mother took him in as her son. He's the most talented, beautiful person I know. I'm so proud of him.
Are gay men responsible for your look?
Oh, yeah. All my stylists and everything. Without a doubt. I trust them way more than me.
How do you explain the connection that the Dolls have always had with gay men?
Gay guys can relate to us because they love the glitz, glamour and beauty of what we do, because they are beautiful as well. They love their divas, and we're all little divas and fashionistas in our own right. It's also about our music; when I wrote "I Don't Need a Man," I definitely wrote it for the gay boys as well, keeping them in mind. And it's about our messages of empowerment and loving yourself for who you are.
In 2005, you performed at the Pier Dance during New York's Gay Pride. What do you recall about that experience?
Oh, that was amazing. I feel like you've truly made it as a diva if the boys want you to perform. It's an honor. They love J.Lo, Cher-all the women that I grew up wanting to be like-so it was so amazing to think that they'd want us to perform there. It was huge, and it was so much fun. I totally remember it like it was yesterday.
On the cover of the new album, you're all pictured sitting on motorcycles. Can you really ride?
I've never ridden a motorcycle, but if I really wanted to, I could probably hold it down like the best of 'em. I'm a pretty tough chick.
Tell me about the new Dolls single, "Whatcha Think About That."
It was produced by our good friend, Polow Da Don, who did "Buttons." I love the song. It's kind of about switching roles with your partner for a day to say, like, "If you're going to treat me like that, you'll see what it's like to get a taste of your own medicine." It's a great hooky pop song, easy to sing along with, but it's got a lot of soul. It definitely comes from a strong, sassy point of view with a lot of attitude and confidence.
What does guest Missy Elliott bring to the track?
She brings so much fire to it. She takes the Pussycat Dolls to a whole new level just being on the album. She's the ultimate Pussycat Doll.
I was looking forward to playing with your Hasbro Pussycat Dolls dolls. Is it unfair that they were scrapped due to pressure from parents' groups?
Well, it's understandable, but it's crazy, because look at all these other dolls-like the Brats and stuff. Those dolls are crazier than our dolls! But it's about timing, and when the time's right, we'll get it right and our dolls will come out.
Do the Dolls have any rivalry with Danity Kane?
I don't really think so, because we're two completely different groups. It's about the love, keeping it positive, and there's room for everybody. I don't really look at any other group as competition.
But could y'all kick their asses?
Probably, because we work out a lot and lift a lot of weights. And, as you can see, we ride motorcycles on our album cover.
The release of your solo album, Her Name Is Nicole, has been getting pushed back since 2007. What's the deal?
Despite what other people might write, it was my decision, ultimately. I actually put some of my solo songs on this Pussycat Dolls album. Everything is all about timing. I believe it will come out next year, and it will be able to coexist wonderfully with the Dolls album. It's completely separate from what you've heard with "Baby Love" and "Whatever U Like," and I'm still working on it-that's what happens when you're a perfectionist. But I'm excited because you do only get one chance to put out your first solo album, and it will only come out when I feel like it's ready.
Speaking of solos, I loved your remake of Duran Duran's "Rio" for that Caress commercial. Did you get a lifetime supply of body wash?
[Laughs] You know, you would think I did, but I didn't. But it's really great body wash, so I'm going to ask for some more.
Have you ever met a drag queen version of yourself? No, but I saw one on YouTube and he was genius! I fell in love with him. I was like, You're better than I am!
What advice would you give an aspiring drag queen who wanted to do you?
Just work it out. Just live! And I'd tell him, "Don't forget those high notes, honey!" But I'd probably be getting advice from him.

iTunes

24. září 2008 v 17:29 | Elka-Nicole |  Umístění
iTunes Top 100 Songs:
21. When I Grow Up - The Pussycat Dolls
iTunes Top 100 Albums:
3. Doll Domination - The Pussycat Dolls 16. Doll Domination (Deluxe Edition) - The Pussycat Dolls
iTunes Top 100 Pop Songs:
8. When I Grow Up - The Pussycat Dolls 37. Bottle Pop (feat. Snoop Dog) - The Pussycat Dolls 69. When I Grow Up - The Pussycat Dolls 72. I Hate This Part - The Pussycat Dolls 82. Whatcha Think About That (feat. Missy Elliott) - The Pussycat Dolls 84. Whatcha Think About That (feat. Missy Elliot) - The Pussycat Dolls 89. Don't Cha - The Pussycat Dolls
iTunes Top 100 Pop Albums:
2. Doll Domination - The Pussycat Dolls 4. Doll Domination (Deluxe Edition) - The Pussycat Dolls

Gallery Updates III.

11. září 2008 v 21:18 | Elka-Nicole

Gallery Updates II.

6. září 2008 v 7:37 | Elka-Nicole

New SONGY !

1. září 2008 v 15:34 | Elka-Nicole |  NEWS
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ lidi !!!!!!! přináším Vám 3 new songy PCD:
1. Whatcha Think About That (feat. Missy Elliott)
2) I Hate This Part (jenom Nicole)
3) Take Over The World (Nicole a Melody!!!), zatím pouze LIVE!
Tak co na to říkáte ? mě se nejvíc líbí ta 3 ! Lidi já sem tak happy ! tuhle náladu mě nezkazí ani škola ! Najednou jsem ráda, že PCD k nám nedorazili dřív protože si myslím, že Doll Domination bude lepší než PCD (jako CD PCD, ne Pussycat Dolls :-D) ÁÁÁÁÁ jsem tak happy a tak děsně se těším na 8.4.09 ♥♥♥