Duben 2007

Nicole - životopis

29. dubna 2007 v 17:19 | Elka-Nicole |  Info
Nicole Scherzinger

Zpěvačka

Celé Jméno: Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger
Datum Narození:29. července 1978

Místo Narození:Honolulu, Hawaje
Znamení:rak
Rodné místo: Louisville, Kentucky

Barva vlasů:černá
Barva očí: Hnědá
Oblíbený pořad v TV: Inside The Actor's Studio
Oblíbený film:Napoleon Dynamite
Oblíbená knížka:The Artist's Studio
Oblíbená písnička PCD: Feelin' Good
Exotická Nicole Scherzinger se narodila 29. června v Honolulu, s Hawaisko-Rusko-Filipínským původem. Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad kde byla její matka hlavní tanečnicí. Stěhovali se do Louisville když jí bylo 6 let. ,,Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé káčátko". Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Navštěvovala během střední a vysoké školy uměleckou školu. Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců Louisville. Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každém hudebním představení.
Nicole nahrála se skupinozu několik písniček a pak se vrátila ke škole. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později vydala s ním druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověděla ,, ano ". Nicméně po koncertěse vrátila domů ke práci, začala psát vlastní hudbu. Připojila se ke konkurzu Popstars a pak vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars. Skupina také cestovala s N*sync a Jessicou Simpson.
Přestoříká : ,, Bylo těžké být spolu když jsme to ani nechtěli ". Teď když už bylo po všem skupina se rozpadala, bydlí v L.A. Vrátila se k sólové dráze. Také vysadila úřadující role, v Chasing Papi jako slečna Rico, v My Wife and Kids jako modelka. O the Pussycat Dolls se dozvěděla díky spolubydlící. Zpívala před manažerem a stala se z ní vedoucí zpěvačka skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu. Ve skupině the Pussycat Dolls vystupuje jako Nicole Kea.